Kurumsal Bilgilerimiz

Bursa Barosu bünyesinde kurulu olan Kuram Hukuk Bürosu avukatları Av. Abdulmecit Doğru, Av. Deniz Ay Sarıca, Av. Harun Demir, Av. Cemile Sinem Yalçın Doğru, Av. Cahit Kırkazak ve Av. Servet Sarıca hukuki eğitimlerini ve birikimlerini en üst seviyede tamamlamışlardır.

Başta İş Hukuku, Şirketler Hukuku, Aile Hukuku, Bilişim, İdare Hukuku, Ticaret ve Sigorta Hukuku, Tazminat Hukuku, İş ve trafik kazaları, Miras Hukuku ve İcra alanlarında olmak üzere bir çok alanda seminer ve çalışmada faaliyetlerde bulunmuş olan büromuz avukatları birçok alanda bilirkişilik de yapmaktadırlar. Eğitim hayatı boyunca ilkeli ve kurallarına bağlı olarak mesleğine hazırlanmış olup kendi hukuk bürosunda avukatlık hizmetlerine devam etmektedir. Avukatlarımız aynı zamanda ihtiyari ve zorunlu arabuluculuk görevlerini de yapmaktadırlar.

Yurt dışı ve yurt içinde bir çok şirkete danışmanlık ve hukuki destek sağlamaktadır. Başta Bursa ve İstanbul’un önde gelen birçok şirketine hukuki danışmanlık sağlamış ve çeşitli faaliyetlerde bulunmuştur.

Kuram Hukuk Bürosu, hukuksal ihtiyaçlarına hızlı, tutarlı ve gerçekçi çözümler üretme kapasitesine sahip, hukuki ve danışmanlık alanlarında uzmanlaşmış avukatları ile sosyal hayatın daha geniş bir kesimine ulaşarak, günümüz sorunlarına cevap veren bir oluşumu başlatmıştır.

Çağdaş ticari hayatta ayakta kalmanın ve büyümenin yolu profesyonel ve disiplinli çalışmaktan geçmektedir. Avukatlar ve danışmanlar profesyonel ve disiplinli çalışma hayatının vazgeçilmezlerindendir. Büromuz, nöbetçi avukat sistemi ile günün her saati müvekkillerimize danışmanlık hizmeti sağlamakta böylece iş hayatlarını olumlu yönde önemli katkılarda bulunmaktadır.Müvekkillerinde ihtiyaç ve hedeflerine uygun olarak çeşitli tiplerde ticari sözleşmeler hazırlamakta, müzakere ve iş görüşmelerinde yardımcı olmaktadır. Ayrıca hukukun her alanında çok sayıda dava takip etmekte, yetkili mercilere gerekli başvurularda bulunmakta ve bunların takibini gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de bir çok ilde irtibat ve faaliyet ortağı hukuk büroları ile çalışan, ayrıca yurt dışı irtibat büroları ile de müvekkillerine hizmet sağlayabilen Kuram Hukuk Bürosu, hızla gelişen hukuk kurallarını yakından takip ederek müvekkillerine başarılı bir şekilde hizmet etmeyi amaçlamıştır.

Kuram Hukuk Bürosu, çeşitli hukuk dallarında yetkin avukatlar ile sunduğu danışmanlık hizmetleri sayesinde üst düzey kaliteyi yakalamaktan kıvanç duymaktadır.

Yargılamanın her safhasında zamanında ve detaylı olarak müvekkillerini bilgilendirmek Kuram Hukuk Bürosu’nun öncelikli prensiplerindendir. Müvekkil avukat ilişkisinin güvenilirliği ve yakınlığı, Kuram Hukuk Bürosu için hem davaların hem de danışmanlıkların yürütülmesi ve sonuçlandırılması açısından önem arz etmektedir.